Bahçe Sulama sistemleri

Otomatik Sulama Sistemi

Tarlalar, bahçeler, parklar veya seralarda otomatik sulama sistemleri ile işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Reel Sulama Sistemleri ile tüm alanlara uygun sulama sistemleri, kurulum ve donanım hizmetleri ile faaliyet gösteriyoruz. Her alanın kapsam ve kapasitesine göre sistem belirlemesi için öncelikle keşif ve proje çalışması, sonrasında ise planlama ve montaj işlemleri ile otomatik sulama sistemleri tasarlıyoruz. Otomatik sulama sistemleri; bitki türleri, meyve ve sebze türlerinin yanı sıra özel bitkiler, çiçekler, fidan ve ağaç yetiştiriciliği alanlarında da kullanılmaktadır. Buğdaydan üzüme, patatesten nohut'a dek tüm tarımsal alanlarda gerçek verim, gerçek kalite ve yüksek avantaj ile sulama sistemleri sunuyoruz.

Damlama Sulama Sistemi

Otomatik sulama sistemlerinde kullanılan damlama sulama sistemleri, meyve ve sebze yetiştiriciliği alanlarında uygulanan temel sistemlerdir. Damlama usulüyle sulama yaparak, bitkilerin ihtiyacı olan suyun, en nitelikli ve bitki türlerine göre yapılmasını sağlayan sistemlerdir.Damlama sulama sistemleri, yeni nesil otomasyonlar ile kurulum ediliyor. Mobil cihazlarla istenilen her yerden kontrol edilebilir, kullanılabilir sulama sistemleri, tarımda elveriş sağlar.

Spring Sulama sistemi

Spring sulama sistemleri, yağmurlama sistemi olarak da bilinmektedir. Tarımsal alanlarda kullanılan spring sulama, birbirinden farklı model ve modülde imal edilen spring başlıkları ile tarım alanlara ekstra seçenekler sunar. Tarla, sera, bağ ve bahçelerde üretimi yapılan meyve, sebze ve bitkilerin niteliklerine göre spring başlıklarla, sulama fonksiyonu istenilen miktar ve yoğunlukta yapılır. Yağmurlama sulama yönteminde, pompa aracılığıyla ana su kaynağından alınan sulama suyu, borular ile sulama alanına iletilir ve püskürtme fonksiyonu ile sulama yapılır.